BİLİNÇALTI SUBLİMİNAL TELKİN GERÇEĞİ❗Kişisel Gelişim* O link para o vídeo completo está no final desse artigo.
Saiba mais clicando em Robô IQ OPTION de AUTOMATIZAÇÃO de Lista de SINAIS
E conheça também sobre o Melhor Bot Para Opções Binárias 2021
Que tal um robo gratuito para IQ Option? Sistema Para IQ Option GrátisBilinçaltı Subliminal Telkin Gerçeği Kişisel Gelişim Videoları. Olumlu düşünce ile Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır. Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur. Shad Helmstetter
🚩 Önceki Video:

Subliminal mesaj ya da bilinçaltı mesaj, başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır.

Normal insan algısı limitlerinin altında kalması ve o anda fark edilmemesi üzerine tasarlanmıştır.

Bilinçaltı, zihnin fonksiyonel bölümlerinden biri olarak beynin bir parçasıdır.

Subliminal olarak verilen bu telkinlerin ve öğrenilecek konuların beynin içinde kalıcı yer bulabilmesi için meditatif bir halde dinlemeliyiz.

Örneğin; uyku öncesi, uyanmaya yakın anlar ya da istirahat zamanları gibi.

Böylece beyin tüm kapasitesini bilinçaltı kayıtları için kullanabilir.

Bilinçaltı ve bilinç işlev bakımdan beynin herhangi bir anatomik parçasına tekabül etmez.

Ancak birbirlerinden hem farklı hem de birbirini tamamlayan özelliklere sahiptirler.

Alfa frekansı ile hazırlanmış subliminal telkin yöntemi, bu negatif uyaranlara karşı kendi kendimize yapabileceğimiz en iyi korunma yöntemidir.

💕 Bilinç; Bilişsel olarak kavrama, mantıksal olarakta karar verme fonksiyonlarını görür. Duyusal girdileri analiz eder, düşünür, eleştirir, değerlendirir, muhakeme eder. Fikir veya telkinleri yargılar, kabul eder ya da reddeder. Mantıklı olma eğilimi vardır.

💕 Bilinçaltı, aynı anda milyonlarca veriyi işleme kapasitesine sahipken, bilinç ise aynı anda sadece birkaç işi yapabilir. Daha çok görev yüklendiğinde ise kilitlenir.

💕 HERKES FAYDALANABİLSİN diye ÜCRETSİZ videolar

💕 Bilinçaltı Subliminal Telkin dinleyerek hayatını değiştir

🌎 Twitter Hesabım ★
🌎 Facebook Hesabım ★
🌎 İnstagram Hesabım ★

💙 ŞİMDİNİN GÜCÜ

✔ Destek olmak için eğitimleri ★BEĞEN★ ve motive edici bir ★YORUM BIRAK★ ve ★ABONE OL★ duyarlılığını gösterdiğin için teşekkür ederim.

💕 BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ
❗ Kişisel Gelişim Videoları ►
❗ Telkin ve Meditasyon Videoları ►
❗ Olumlama Videoları ►
❗ Bilinçaltı Eğitim Videoları ►
❗ Telkin, Subliminal, Bilinçaltı Videoları ►
❗ NLP Eğitim Videoları ►

💕 AÇIKLAMA
✔ Sınav stresinden dertli misiniz, depresyonda mısınız, aşk acısı mı çekiyorsunuz, ya da engel olmaya çalıştığınız zararlı alışkanlıklarınız mı var?

Bilim adamları her gün bu konuları araştırıp yeni sonuçlarla karşımıza çıkmaktadırlar.

Ortaya çıkan sonuçlar beynimizin ne kadar etkilenebildiğini destekler yönünde.

Araştırma sonuçları gösteriyor ki, kişi herhangi bir şeyi izlediğinin ya da dinlediğinin farkında olmasa da beyin subliminal mesajları kaydediyor.

Zihninizin daha derin olan bu kısmı aynı zamanda  sezgileriniz, heyecanlarınız, fikirleriniz, davranışlarınız, kendiniz hakkındaki imajınız ve alışkanlıklarınızdan da sorumludur.

Günümüzde bu reklam türü artık yasaklanmıştır lakin insan zekası bu mesaj yöntemini faydalı bir şekilde kullanmayı da akıl etmiştir.

Sürekli olarak izlenen diziler, haber programları, koşuşturma ve stresten gelen tükenmişlik ve günlük hayatda farkında olmadan diğer insanlardan aldığımız negatif telkinler?

Nefes aldığımız her an, bilgimiz ve arzumuz dışında, etrafımızdan gelen negatif uyaranlara maruz kalmaktayız.

Akıl sağlığımızı korumak ve daha mutlu bir yaşam sürmek için birşeyler yapmalıyız.

Madem bilinçaltına bu veya benzer yöntemlerle bilinçli bir algı yüklemesi yapılabilmektedir, o zaman neden kişilerin ihtiyaç duyduğu konularda bir çalışma yapılmasın?

💕 BAZI WEB SAYFALARIM

💕 BENZER ARAMALAR
bilinçaltı nasıl kontrol edilir ve subliminal mesaj örnekleri

💕 YASAL NOTLAR
Tüm videolar ve içerikler ŞİMDİ DEĞİŞME ZAMANI ‘na aittir.

KANALIMA ABONE Olarak Yeni Videolarımdan Haberdar Olabilirsiniz…
Sevgi ve Saygılarımla

💕 Ali GÜLKANAT
📪 [email protected]

💙 #aligülkanat #kişiselgelişim #olumlamalar #telkin #meditasyon #bilinçaltı #subliminal #mp3telkin #olumludüşünce

Video Source

13 comentários em “BİLİNÇALTI SUBLİMİNAL TELKİN GERÇEĞİ❗Kişisel Gelişim

  1. Hocam size birsey sormak istiyorum olumlama ve telkin videolarini izlerken bir sınır veya kisitlama var mi ? Yani cesaret ozguven bilincaoti temizleme gibi bircok video izlesek olur mu yani yinr etkisini gösterir mi ?

  2. Ali Bey merhaba, kanalınızı yeni keşfettim ve bayıldığımı söylemek istiyorum. Özellikle bilinçaltı olumlamalar harika, fakat birkaç sorum var. Öncelikle yabancıların hazırladıgı bu tarz bilinçaltı videolarından hayatımı cok olumsuz yönde etkiledi gibisinden yakınan çok büyük bir kesim var bu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum bir de birden fazla farklı olumlamayı üst üste dinleyebilir miyiz veya farklı günlerde farklı olumlamaları, çok teşekkürler.

  3. Merhaba hocam sizi bundan 6 gün önce yutubta gezerken rastladım .Olumlama ile ilgili videonuzu dinledim.Benim 4 senedir kurtulamadığım yüz yolma hastalığım var.sizin videonuzdan sonra 21 gün uygulamasına başladım .Çok şükürler olsunki kendimce baya yol katettim.Allah razı olsun sizden bir kişi bilr kendini deiştirse ne mutlu size.İnanın 4 senedir ben bilirim bu derdimi gitmediğim doktor kalmadı sizin videonuz sayenizde kurtulacağım inşallah

  4. hocam cok iyi calismalar yapiyorsunuz insanlarla paylasiyorsuz bunun icin cok tesekkur ederim ve bir sorum var yanitlarsaniz sevinirim alfa frekanli telkinler olsun supliminaller olsun bunlarin sesi bozulmasin diye yutubtan diliyoruz fakat diyelimki 5 tane ayri ayri listeledigim telkini arkaya bosluk olmadan dinlenin sakincasi varmi veya bir frekansi telefonun kendi sesini kisik dulur sekilde acarsak kulakliksiz bir sekikde faydasi olurmu ayni sekilde saf frekans telefon hoparlorunden dinledigimizde verdigi titresim fayda saglayacak kadar yusek midir biraz fazla oldum kusuruma bakmayin basarilarinizin devami dilegiyle tesekkur ederim.

Os comentários estão encerrados.